• Dla maturzysty !

Szkolenie teoretyczne

Teoria z nami to tylko formalność - prawo jazdy w Gdyni tylko z nami.

 Od początku istnienia naszego ośrodka ELCAR Gdyńska Szkoła Jazdy - olbrzymią  wagę przykładamy do kompletnego szkolenia naszych kursantów. Jako profesjonaliści umiemy dobrze przygotować naszych " przyszłych kierowców" do samodzielnego poruszania się po naszych drogach.

 

 Zajęcia teoretyczne, jak również zajęcia praktyczne są bardzo ważnym elementem  szkolenia. Wiemy doskonale, że aby być BEZPIECZNYM KIEROWCĄ należy  "co nie co " wiedzieć o  przepisach, rozumieć je, a przede wszystkim umieć je wykorzystać w praktyce.

Jako pierwszy ośrodek szkolenia kierowców w Gdyni od 2009r. stosujemy w szkoleniu teoretycznym  pełny system SPS

 - który łączy w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz innowacyjny sposób przekazywania treści. W połączeniu z wysoko-wykwalifikowaną kadrą (wykładowców, ratownika i psychologa) osiągamy wysokie wyniki w szkoleniu teoretycznym.

Od września 2009r. w programie szkolenia wprowadziliśmy dodatkowe zajęcia z psychologiem, który przygotowuje naszych kursantów do egzaminu państwowego i nie tylko. Działania te mają na celu zredukować  stres egzaminacyjny oraz podnieść motywację i wiarę we własne umiejętności,  co ma odzwierciedlenie  w opiniach o naszej szkole jazdy w Gdyni.

Nasza kadra prowadząca zajęcia teoretyczne  posiada wysokie kwalifikacji oraz posiada duże doświadczenie zawodowe. Wykładowcy przepisów ruchu drogowego to czynni instruktorzy prowadząc zajęcia praktyczne w samochodach szkoleniowych. Wykłady z ich udziałem, to ciekawa  przygoda okraszona wieloma cennymi wskazówkami oraz sytuacjami drogowymi z życia codziennego. Pracujemy  na sukces KAŻDEGO KURSANTA.

KURSANCIE NIE REZYGNUJ Z ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH 

- TO JEST DOSKONAŁE DOŚWIADCZENIE

- NIE WSZYSTKO JEST PODAWANE W PROGRAMACH KOMPUTEROWYCH,

- NASZE WYKŁADY NIE SĄ NUDNE - UCZ SIĘ OD PROFESJONALISTÓW.

 

Od 19 stycznia 2013r. zmieniła się formuła teoretycznego egzaminu państwowego   -  olbrzymia baza pytań nie jest dostępna przed egzaminem. Zróżnicowanie pytania, filmiki sytuacyjne, zwiększona ilość pytań  o różnej trudności - mają na celu bardziej obiektywne sprawdzenie wiedzy przyszłych kierowców. Aby dobrze się przygotować do egzaminu należy dobrze znać przepisu ruchu drogowego.

Uczęszczając do naszej szkoły na kurs prawa jazdy w Gdyni - DROGI KURSANCIE - masz pewność, że będziesz bardzo dobrze przygotowany do egzaminu państwowego, jak również będziesz ŚWIADOMYM BEZPIECZNYM KIEROWCĄ.

Aby ugruntować wiedzę i sprawdzić się zgodnie z obowiązującymi przepisami w naszym ośrodku szkolenia kierowców zmierzysz się dwukrotnie z testami egzaminacyjnymi. Po zakończeniu zajęć teoretycznych przed rozpoczęciem szkolenia praktycznego  oraz po zakończeniu zajęć praktycznych. 

W taki sposób jesteśmy w stanie sprawdzić Twoja wiedzę oraz pomóc w rozwiązaniu wszelkich  niejasności. Te działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez odpowiednie i świadome szkolenie Ciebie drogi Kursancie.

PAMIĘTAJCIE - NIE JESTEŚMY SZKOŁĄ NAUKI JAZDY W KTÓREJ NIE MA WYKŁADÓW LUB PREZENTUJE SIĘ TYLKO FILMY O PRZEPISACH ...

MY LUBIMY SZKOLIĆ

I WIEMY JAK ROBIĆ TO DOBRZE!